КСЕЛА България създаде програма за строителство на еднофамилни къщи
Програма „Вашият дом“ предлага функционални архитектурни решения за енергоефективен дом с пълно съдействие по време на строителния процес.
КСЕЛА България, проиводителят на клетъчен бетон YTONG и минералните топлоизолационни плочи MULTIPOR, създаде програма за строителство на еднофамилни къщи, за да отговори на очакванията на своите клиенти и в унисон с изискванията на българския строителен пазар. Единствената по рода си програма „Вашият дом" предоставя all-inclusive пакети за качествено, бързо и икономично строителство. Фиксираните цена и срок на изпълнение, както и съдействието при административни процедури от партньори по програмата съществено улесняват процеса за всеки инвеститор.
Програма „Вашият дом" предоставя избор от изключително функционални и красиви архитектурни решения в стила на традиционната и модерната българска архитектура, създадени от архитекти с голям професионален опит. От клиента се очаква само да сключи споразумение с КСЕЛА България и договор с архитекта на избрания проект, както и да подпише договор със строителна фирма от партньорската програма. Голямо предимство е, че фирмите-партньори на КСЕЛА България са с висока репутация на българския пазар.
Проектите, включени в програмата „Вашият дом", са с оптимизирани технически параметри и цена. Резултатът е съвременен нискоенергиен дом - с минимални разходи за отопление през зимата и охлаждане през лятото, благодарение на YTONG, един от най-добрите строителни материали на пазара. Безкомпромисното качество включва прецизно разработени проекти, строителни материали от водещи производители, контрол на всяка стъпка и внимателен подбор на изпълнителите.
Производство на YTONG в България започва през 1994 г. Ксела България ЕООД, част от Xella International, е единственият производител на продукта у нас. YTONG се произвежда от екологично чисти суровини - пясък, варовик, гипс и вода. Производствената технология е ориентирана към снижаване на енергоемкостта и допринася за запазване на екологичния баланс на планетата. YTONG е подходящ за жилищни, административни, индустриални и селскостопански сгради.
Xella International GmbH е една от най-големите компании за строителни материали на немския и европейския пазар със седалище в Дуисбург, Германия. Xella International осигурява работа на над 6 700 сътрудници в 90 завода в 19 страни по света.
Xella International продължава да разширява своята дейност, като заводи за производство на YTONG вече са открити и в близост до Москва, Пекин, както и в Мексико.
Официален сайт: www.ytong.bg
Любопитни новини: https://www.facebook.com/ytong.bulgaria