Скоро определят представителите в работната група, които ще координират действията на СО за разширяването на Околовръстния път между бул. „България“ и АМ „Струма“

279

Според кмета Васил Терзиев е важно да се намери правилното дългосрочно решение за града, като приоритет са целесъобразността и свързаността


Снимка: МРРБ

Необходимите действия във връзка с разширяването на Столичния околовръстен път между бул. „България“ и автомагистрала „Струма“ обсъдиха на среща вчера министърът на регионалното развитие и благоустройството инж. Виолета Коритарова и кметът на София Васил Терзиев. В нея участваха още заместник-министър Веселина Терзийска, председателят на Управителния съвет на Агенция „Пътна инфраструктура“ инж. Йордан Вълчев, началникът на кабинета Кирил Габеров, заместник-кметът на Столична община Иван Василев и експерти.

„Темата е важна и за МРРБ, и за Столична община и ми се иска в макар и краткия хоризонт на служебния кабинет да сме дали старт на същинската работа по проектиране и изграждане на последния участък от околовръстния път, който е толкова важен за града“, каза министър Коритарова. Има предвидени средства и готовност да се стартира с процедурите, допълни тя. И обърна внимание, че решението за градоустройството в тази част от София, през която минава трасето, трябва да бъде взето съвместно от Агенция „Пътна инфраструктура“ и Столична община. За целта е предложено създаването на междуведомствена работна група, която да разгледа вариантите за разширяването пътя. Трасето е последното от околовръстното шосе на София, което е останало не модернизирано. За него има изработени два варианта – от Столична община и от представители на Сдружение „За Княжево“. „Предлагам да чуем и общественото мнение, за да намерим най-доброто решение“, каза още министър Коритарова.

„За нас е важно да се намери правилното дългосрочно решение за града. Затова за всяко нещо се водим от целесъобразността“, каза кметът Терзиев. И се ангажира в кратък срок да бъдат определени представителите, които ще координират действията в работната група от страна на Столична община.

„Свързаността е изключителен приоритет“, каза още Васил Терзиев и постави въпроса за безконфликтно пресичане на Столичния околовръстен път в района на Казичене от пешеходци, така че да не се затруднява автомобилният трафик. По време на срещата бяха обсъдени възможни варианти. Крайното решение ще бъде от междуведомствената работна група, която ще дискутира и други общи въпроси по отношение на пътната инфраструктура на София.

ОЩЕ НОВИНИ

Община Русе търси мнението на хората за изграждането на търговски парк в кв. "Дружба" 3

Община Русе търси мнението на хората за изграждането на търговски парк в кв. "Дружба" 3

За целта има инвестиционно намерение за придобиване на имот с площ 6 825 кв. м, разположен в близост до бул. „Васил Левски“ и бившето АОНСУ

Кметът на Варна подписа първата заповед за премахване на незаконното строителство в местността Баба Алино

Кметът на Варна подписа първата заповед за премахване на незаконното строителство в местността Баба Алино

Според инвеститора цинично звучат твърденията, че Благомир Коцев "не е бил наясно" с проектите на компанията, а ремонт на улици в града е финансиран от тях

Нови карти показват достъпните туристически маршрути на Варна за хора с двигателни затруднения

Нови карти показват достъпните туристически маршрути на Варна за хора с двигателни затруднения

В картите са обозначени основните културни, исторически и архитектурни обекти по трасето, както и информация, улесняваща достъпа до тях

Завършена е Фаза 1 на "Лозен Тех Парк"

Завършена е Фаза 1 на "Лозен Тех Парк"

Проектът поставя началото на нов високотехнологичен бизнес парк в подножието на Лозенската планина, създаден с фокус върху съвременна работна среда, устойчивост и връзка с природата, казват от ИПА  

"Спаси София": Контролът на достъпа с кола в Борисовата градина се заобикаля с резервация в кръчма

"Спаси София": Контролът на достъпа с кола в Борисовата градина се заобикаля с резервация в кръчма

Партията внася доклад за въвеждане на ясни и публични правила, които да определят кой, кога и при какви условия може да влиза с автомобил в парка