В продажба са билетите за посещение на СИХРЕ – търговското изложение с 360 градуса поглед върху ХОРЕКА сектора

191

От 27 до 30 януари ще бъдат представени професионално кухненско, барово, сладкарско, кетъринг и търговско оборудване, хотелско и ресторантско обзавеждане, консумативи, интериорни решения


Провеждайки се за 23-и път, международното изложение за хотелско, ресторантско и кетъринг оборудване СИХРЕ на площ повече от 7500 квадратни метра се очаква да привлече в София професионална публика от над 16 000 души. От 27 до 30 януари търговското изложение ще предложи среща с близо 100 изложители и над 210 представени компании. 

Форматът привлича интереса на ресторантьори, хотелиери, производители, търговци на специализирано кухненско оборудване и продуктови линии, дистрибутори, инвеститори, собственици и мениджъри на различни по мащаби компании. Наред с всичко това ще има 5 сцени за професионални презентации. На тях ще се качат иноватори, мениджъри, визионери, представители на глобални и иновативни компании, кулинари.

„Билетите за посещение са в продажба и са налични на платформата www.iec.urboapp.com“, съобщава организаторът Интер Експо Център. Освен до СИХРЕ 2026, билетът дава достъп и до GASTRONOMIX – българският форум за висша кулинария, изложението за вино и спиртни напитки Wine&Spirits Show SPECIAL EDITION и изложение #Retail Show. Отново се разгръща и платформата DIGITAL BOX, с фокус върху AI и дигиталните решения за хорека сектора – маркетиране, брандинг, онлайн реклама, софтуер, анализ на данни и др.

ОЩЕ НОВИНИ

Книгата The Sofianer представя столицата ни през очите на 60 съвременни художници

Книгата The Sofianer представя столицата ни през очите на 60 съвременни художници

Проектът стартира през 2022 г. като артистичен реверанс към култовите корици на списание The New Yorker, но бързо се превръща в самостоятелна платформа за съвременно визуално разказване на града

Започват изложенията Архитектурно-строителна седмица, АТЕСТ Експо, Green Energy и BIM Expo

Започват изложенията Архитектурно-строителна седмица, АТЕСТ Експо, Green Energy и BIM Expo

Бизнесът в строителният сектор и енергийната ефективност се събира в Интер Експо Център

Енергийна ефективност и едрогабаритна строителна техника са акцентите на Green Energy и АТЕСТ Експо

Енергийна ефективност и едрогабаритна строителна техника са акцентите на Green Energy и АТЕСТ Експо

В сътрудничество с международното изложение Архитектурно-строителна седмица, форматите събират водещи компании в Интер Експо Център от 11 до 14 март

Подземията на София: дискусия и прожекция

Подземията на София: дискусия и прожекция

Събитието е организирано от Клуб "Смисъл" и Екипът на София и ще е с участието на кмета на район "Слатина" Георги Илиев